Eternal Torment zine 1986-1990. For all the maniacs...
Blog > Komentarze do wpisu
Parę słów komentarza.../A Few Words of Comment
Chciałbym przy tej okazji podziękować trzem osobom, które zainspirowały mnie do zebrania się wreszcie w sobie i zrobienia tej strony, a byli to: "Axer" Krzysiek Golec, Alex Kłoś i Wojtek Lis (Najświętszy Napletek Chrystusa zine).

I'd like to use this opportunity to thank the three persons who've inspired me to finally pull myself together and publish this site, namely: "Axer" Krzysiek Golec, Alex Kłoś, and Wojtek Lis (Najświętszy Napletek Chrystusa zine).

Chciałbym również prosić wszystkich, którzy mają jakieś materiały związane z ET (albo z moją skromną osobą) - druki, zdjęcia, nagrania - o kontakt lub po prostu o podesłanie ich celem publikacji.

I'd also like to ask everyone who has materials related to ET zine (or my humble person) - publications, photos, recordings - to contact me or simply to contribute them for publication.

Będę również wdzięczny za wszelkie anegdoty, opowiastki i wspomnienia związane z tematem.

I will also greatly appreciate all anecdotes, stories, and recollections connected with the subject matter of this site.

pozdrawiam
regards,
Marcin


poniedziałek, 05 listopada 2007, marslaur

Polecane wpisy

  • Metalmania 1986

    Z pierwszej Metalmanii utkwiło mi w głowie spotkanie z belgijską grupą Killer. Było to trzech wąsatych dżentelmenów - Shorty, Fat Leo i Spooky - bardzo w stylu

  • Kilka słów o muzyce ekstremalnej cz. 1

    Nie wiem, o co dokładnie w tym chodziło, dość że pewnego dnia w siedzibie Rozgłośni Harcerskiej (w dawnej YMCE na Konopnickiej w Warszawie) odbyło się zebranie

  • Eternal Torment (Metallian) #1

web stats stat24